O Firmie

Firma projektowa obecna na rynku od …….. roku. Na przestrzeni lat, wraz z rozwojem branży i zdobywanym doświadczeniem, oferta moich projektów poszerzała się – aktualnie realizuję prace w zakresie budownictwa mieszkalnego, usługowego i produkcyjnego, a także projekty zagospodarowania terenu. Wykonuję również schematy wszelkich przyłączy instalacyjnych i instalacji wewnętrznych.

Oferta to kilkaset gotowych projektów domów i budynków, z odmiennymi rozwiązaniami architektonicznymi – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla szeroko rozumianego biznesu i branży przemysłowej. To także oferta projektów autorskich, tworzonych z myślą o osobach z własną, oryginalną wizją i tych szukających ekonomicznych kompromisów lub walczących ze specyficznym czy problematycznym ukształtowaniem terenu.

Kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu

Od wielu lat współpracuję z renomowanymi biurami architektonicznymi i zawodowymi architektami – nie tylko z Płocka, a z całego kraju. Dzięki tej współpracy moi klienci mają bezpłatny dostęp do ofert kilku architektów w jednym miejscu – w Płocku, a co za tym idzie – możliwość poznania odmiennych stylów architektury i odnalezienia tego najbliższego ich gustom, a także wybór tego najdogodniejszego spośród zróżnicowanych pułapów cenowych.

Specjalistyczna wiedza budowlana i baza typowych projektów domów i budynków oraz obiektów komercyjnych dla wszystkich gałęzi gospodarki.